Головна Послуги Заміна дісплея

Заміна дісплея

Опис:


Заміна дисплею на ноутбуках, смартфонах і планшетах є однією з найбільш популярних послуг нашого сервісного центру. Ми пропонуємо як оригінальні запчастини, так і самі якісні копії, які підійдуть для більшості моделей техніки. Якщо у вас зламався екран і ви більше не можете користуватися своїм пристроєм, ми зможемо допомогти вам швидко та якісно його відремонтувати.

У нашому сервісному центрі використовуються тільки оригінальні запчастини або найвищої якості копії. Ми розуміємо, наскільки важливо мати гарний і якісний дисплей на своєму пристрої, тому ми працюємо тільки з найкращими постачальниками запчастин.

Наші майстри мають багаторічний досвід ремонту техніки, тому вони знають всі тонкощі та нюанси заміни дисплею на вашому пристрої. Ми забезпечуємо найвищу якість ремонту та гарантуємо якість нашої роботи. Зверніться до нашого сервісного центру, і ми швидко та якісно відремонтуємо ваш пристрій!


Чому сервісний центр DisplayManager?

Наш сервісний центр з ремонту техніки має свої переваги, зокрема:

  • Гарантія професійного ремонту техніки Apple та обслуговування на найвищому рівні;
  • Безкоштовна діагностика: майстер проводить повноцінну діагностику вашого пристрою безкоштовно, навіть у випадку відмови від ремонту;
  • Гарантія до 6 місяців на послуги та запчастини;
  • Якісні запчастини: ми використовуємо деталі лише від перевірених постачальників, які точно не завдадуть шкоди вашому пристрою;
  • Наші майстри - професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід по ремонту техніки Apple, а також сертифікати, що підтверджують їх найвищий рівень.