Головна Послуги Замена разъема зарядки

Замена разъема зарядки

Опис:


Відсутність можливості заряджати телефон або проблеми з зарядкою в більшості випадків викликаються пошкодженнями шлейфа або самого порту зарядки. У такому випадку потрібна термінова заміна комплектуючої. Наш сервісний центр готовий надати цю послугу швидко та професійно. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі та маємо досвідчених майстрів з великим досвідом роботи з ремонту мобільних пристроїв різних марок. Довірте свій телефон професіоналам, і ви зможете знову користуватися ним з комфортом і без проблем зі зарядкою.


Чому саме DisplayManager?

Наш сервіс-центр з ремонту техніки Apple має багато переваг, зокрема:

  • Гарантований ремонт техніки Apple та обслуговування на найвищому рівні;
  • Безкоштовна діагностика: наш майстер проводить повноцінну діагностику вашого пристрою безкоштовно, навіть у випадку відмови від ремонту;
  • Гарантія: до 6 місяців на надані послуги та запчастини;
  • Якісні запчастини: ми використовуємо лише деталі від перевірених постачальників, які точно не завдадуть шкоди вашому пристрою;
  • Наші майстри - професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід з ремонту техніки Apple, а також сертифікати, які підтверджують їх найвищий рівень.

Звертаючись до нашого сервіс-центру, ви можете бути впевнені в тому, що ваш пристрій буде відновлений на високому рівні, а також отримаєте гарантію на наші послуги та запчастини. Наші майстри докладуть усіх зусиль, щоб ваш телефон працював на повну потужність, а ви могли користуватись ним з комфортом та задоволенням.